ROZŠIŘUJEME TÝM! PŘIDEJTE SE K NÁM.

Láká Vás práce v cestovním ruchu? Jste komunikativní, flexibilní, rádi jednáte s lidmi a hledáte pestrou pracovní náplň? Pokud k tomu všemu máte v srdci určitou dávku patriotismu a chcete se podílet na rozvoji cestovního ruchu v našem regionu, pak hledáme právě Vás!

Přihlaste se do výběrového řízení na Projektového/ou koordinátora/ku a o zajímavou práci v oblasti cestovního ruchu nebudete mít nouzi. Více informací naleznete níže.

Náplň práce (HPP):

  • Destinační fond (aktivní vyhledávání partnerů destinace, komunikace se subjekty v cestovním ruchu),
  • aktivní jednání s partnery destinace a osobní účast na těchto jednáních,
  • správa webu agentury,
  • projektová činnost (dotační tituly, příležitosti),
  • osobní účast na veletrzích cestovního ruchu.

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou,
  • flexibilita,
  • spolehlivost,
  • komunikativní schopnosti,
  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni či anglického jazyka výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, možnost dopravy vlastním automobilem (pohonné hmoty budou kompenzovány),
  • zkušenosti v turismu výhodou.

Nabízíme:

  • Zajímavé pracovní prostředí,
  • pestrá pracovní náplň,
  • služební telefon,
  • služební notebook,
  • benefity ve formě stravenek,
  • smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením.

Nástup možný od 1. dubna 2023.

Životopis a motivační dopis můžete zasílat na adresu reditel@dolnipoohri.cz nebo poštou na Nám. Prokopa Velkého 1951, Žatec 438 01 do 20. ledna 2023.

Pro více informací kontaktujte výše zmíněnou e-mailovou adresu.

Ohřecká osmička pomůže i v roce 2023!

Znáte někoho, komu byste rádi pomohli tak, jako jsme letos společně pomohli Lukáškovi a loni NF Volně Dýchej? Doporučte nám dobročinné aktivity, nadační fondy či osoby, které se zasluhují o pomoc ostatním. I v příštím roce máme v plánu, aby startovné za Ohřeckou osmičku putovalo na dobrou věc.

Vyplňte přiložený formulář a třeba vybereme právě vás! 🙂

Žádost o příspěvek ze startovného – 2023

Fotosoutěž se vrací!

Fotografická soutěž Poohří vaším objektivem se vrací

Po roční pauze vyhlašuje Destinační agentura Dolní Poohří další ročník soutěže pro amatérské i profesionální fotografy, dospělé i děti. Své snímky Dolního Poohří mohou fotografové posílat až do konce září.

Fotografická soutěž začíná spolu s turistickou sezónou 1. dubna. „Věřím, že se letos lidé opět vrátí k cestování a k chuti zachycovat své zážitky fotoaparáty nebo mobilními telefony,“ říká ředitel Destinační agentury Dolní Poohří Ing. Lukáš Pichlík. Soutěž agentura vyhlašuje již posedmé a pravidelně se jí účastní desítky fotografů. „Fotografy nijak neomezujeme tematicky ani formou zpracování. Jedinou podmínkou je, že snímky musí být pořízené na území Dolního Poohří,“ doplňuje Lukáš Pichlík. Agentura následně snímky využívá pro vytváření kalendářů, na sociálních sítích i v dalších propagačních materiálech.

„Z tohoto důvodu prosíme všechny fotografy, aby své snímky popsali – tedy napsali, v jaké konkrétní lokalitě je pořídili,“ žádá ředitel agentury.

Soutěž je otevřena pro každého – profesionální fotografy, amatéry i děti, pro něž je vyhlášena samostatná kategorie. Termín pro zasílání fotografií prostřednictvím e-mailové adresy dolnipoohri@gmail.com končí 30. září 2022. Do soutěže jsou přijímány pouze digitální fotografie ve formátu JPG, PNG nebo RAW s minimálním rozlišením 2480×1748 px. K fotografii nezapomeňte připojit jméno a kontaktní údaje, případně věk pro dětskou kategorii.

Vítěze soutěže Poohří vaším objektivem agentura pozve na slavnostní zakončení turistické sezóny. To se letos bude konat na podzim v Kulturním centru v Klášterci nad Ohří a na fotografy budou čekat hodnotné věcné ceny.

Pomáhejte s námi i v roce 2022!

Znáte někoho, komu byste rádi pomohli tak, jako jsme letos společně pomohli NF Volně Dýchej? Doporučte nám dobročinné aktivity, nadační fondy či osoby, které se zasluhují o pomoc ostatním. I v příštím roce máme v plánu, aby startovné za Ohřeckou osmičku putovalo na dobrou věc.