Kostýmované prohlídky pro děti na zámku Stekník

05Črv(Črv 5)10:3006(Črv 6)15:30Kostýmované prohlídky pro děti na zámku Stekníknetradiční prohlídky na zámku Stekník, tentokrát zaměřené na naše nejmenší (od 4 do 12 let). Kostýmovaní průvodci v rolích členů hraběcí rodiny Kulhánků z Klaudensteina zábavnou formou provedou děti zámkem, děti během prohlídky vyplní tajenku, bude-li správně, objeví poklad v podobě sladké odměny.

Popis akce

Přijměte pozvání na netradiční prohlídky na zámku Stekník, tentokrát zaměřené na naše nejmenší (od 4 do 12 let). Kostýmovaní průvodci v rolích členů hraběcí rodiny Kulhánků z Klaudensteina zábavnou formou provedou děti zámkem, děti během prohlídky vyplní tajenku, bude-li správně, objeví poklad v podobě sladké odměny. Menší děti mohou soutěžit za pomoci svých rodičů. Upozornění: okruh č. IV. Interiéry jižního křídla, historické hračky a kočárky bude otevřen pouze pro dětské prohlídky (není určeno pro běžného návštěvníka).

Probíhat budou i klasické prohlídky I. okruhu: Reprezentační a soukromé prostory, dále II. okruh – Zahrady a III. okruh – Výstava a sklepení samostatně.

Otevřeno od 10:30 – do 15:30 (čas zahájení poslední dětské prohlídky)

Prohlídky pro děti začínají vždy v půl, klasické prohlídky v celou hodinu.

V době od 12:30 do 13:30 kostýmovaná prohlídka NEBUDE.

DOPORUČUJEME udělat rezervaci na tel.: +420 778 486 747 nebo e-mailu: steknik@npu.cz ; www.zamek-steknik.cz,

more

Kdy

5 (Středa) 10:30 - 6 (Čtvrtek) 15:30